انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

تدوین فیلم

مقایسه و انتقال تجربیات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کاربران در مکینتاش و سیستم‌های دیگر

پاسخ: تدوین فیلم

پستتوسط mani_34 » 12 ژوئن 2016, 14:28

دوستان گرامی من بعد از مدت ها سوییچ کردم به ال کپتن جالب اینجاست از نظر خودم که به یکباره از پلنگ برفی پریده ام به ال کپتن مشکلات بسیار دارم فعلن ! از جمله اینکه فاینال کات هفت را کنار گذاشتم ( بلاخره! ) و ادیت را با پرو ایکس شروع کردم و با اموزش های امیر عزیزی عزیز در تلاشم که از این نرم افزار کاملن متفاوت سر دربیاورم.
اما مشکلم اینجاست البته یکی از مشکلاتم! و ان این است که ورژن تست تیتانیوم 10 را که در پلنگ برفی برایم کار می کرد بخوبی را اوردم اینجا و در ال کپتن نصب کردم اما تقریبن هیچکدام از کدک هایی که قبلن در ان بود را اینجا دیگر نمی بینم و نیستند. من هم بشدت به این نرم افزار برای کانورت کردن نیازمندم البته هنوز ام پگ استریم کلیپ را اینجا نصب نکرده ام که ببینم ایا در ان هم کدک ها هستند و یا خیر که اگر در ان هم نباشند که دیگر با مشکلی بسیار جدی تر بر خواهم خورد تا جاییکه شاید برگردم به همان پلنگ خوشگل و فاینال کات7 !
دوستان گرامی اسکرین های تست تیتانیوم را اتچ کرده ام ممنون خواهم شد اگر راه حلی بفرمایید که بتوانم کدک هایم را این و در ال کپتن هم داشته باشم.
پیوست‌ها
Screen shot 2016-06-12 at 5.02.46 PM.png
Screen Shot 2016-06-12 at 2.39.58 AM.png
mani_34

پست‌ها : 61

پستتوسط mani_34 » 12 ژوئن 2016, 14:32

دوستان گرامی ممکن است راهنمایی کنید که چگونه قلم ها و فونتهای فارسی ام را در ال کپتن ایمپورت کنم و در فاینال کات پرو ایکس هم استفاده کنم و قابل استفاده باشد؟
mani_34

پست‌ها : 61

پستتوسط amirazizi » 13 ژوئن 2016, 01:35

mani_34 نوشته است:[نمایش]
دوستان گرامی ممکن است راهنمایی کنید که چگونه قلم ها و فونتهای فارسی ام را در ال کپتن ایمپورت کنم و در فاینال کات پرو ایکس هم استفاده کنم و قابل استفاده باشد؟

شما اگر فونت ها تون رو تویMacHD> Library> Font کپی کنید باید توی لیست فونت ها توی Final Cut Pro X دیده بشه. بعضی از فونت ها کار میکند و بعضی ها جدا میشن. من تو زمینه فونت فارسی نمی تونم خیلی دقیق نظر بدم چون اصلا با فونت فارسی کار نمی کنم ولی این رو تست کنید شاید درست کار کنه.
amirazizi

پست‌ها : 482

پستتوسط Ilia » 13 ژوئن 2016, 17:50

لطفا این مبحث را ببینید:
viewtopic.php?f=39&t=3542#p40553
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

قبلی

بازگشت به تبادل تجربیات کاربری در مک و سیستم‌های دیگر