انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

iMovie

موضوعات ویدیویی و کار با برنامه‌هایی مانند فاینال‌کات، افتر ایفکتز ، دیویدی استودیو پرو

iMovie

پستتوسط Ilia » 28 ژانویه 2009, 19:15

اگر بیاد داشته باشید وقتی نسخه هفت iMovie در اومد با اعتراض خیلی‌ها مواجه شد و اپل برای آرام کردن اونها نسخه شش رو برای صاحبان نسخه هفت برای داونلود روی سایتش گذاشت.

حالا از قرار اپل با معرفی iMovie جدید صفحه دانلود iMovieHD6 برای صاحبان iLife از سایتش برداشته. چون قراره که نسخه جدید کاستی‌‌های نسخه قبلی رو جبران کرده باشه.

اما لینک داونلودش هنوز کار میکنه. اگر لازمش دارید تا کاملا برش ندارند میتوانید داونلودش کنید.

http://supportdownload.apple.com/downlo ... vieHD6.dmg

ایلیا
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پاسخ: iMovie

پستتوسط REZACA1 » 06 اکتبر 2009, 00:57

سلام
من قبلا فیلم را گاهی از طریق آی مووی ۷.۱.۴ کپجر میکردم ولی الان آی سایت رو بعنوان سورس میشناسه چطور عوضش کنم؟
ممنون
محمد رضا- تورنتو
www.photoorvideo.com
REZACA1

پست‌ها : 107

پاسخ: iMovie

پستتوسط amirazizi » 06 اکتبر 2009, 02:52

باید توی preferences استاندارد ها رو تغییر بدید , عموما درست می شه .

از iMovie 08 هم استفاده کنید که هم فال هم تماشا , فوق العاده است .
amirazizi

پست‌ها : 482

Re: iMovie

پستتوسط darkwhite » 02 ژوئن 2012, 00:16

سلام دوستان.
من به تازگی یه iMac برای ادیت فیلم تهیه کردم. قبلن تجربه ی کار با Corel video Studio در PC داشتم و با اصول اولیه ی تدوین اشنام.
برای شروع میخوام کمی با iMovie کار کنم تا بعد تصمیم به مهاجرت به Avid یا FCP بگیرم.
برای شروع سوالی که دارم در رابطه با ایجاد زیرنویس فارسی در کلیپ ها هستش. من از افکت Ticker استفاده کردم ولی چطور زیرنویس رو به حالت Right to left بنویسم که ترکیب حروف فارسی و انگلیسی به هم نریزه؟ و سوال دیگه اینکه چطور جهت حرکت متن رو معکوس کنم و از چپ به راست به حرکت در بیارمش؟
با تشکر!
تصویر

§I know nothing ●◊● About nothing§
تصویر
نماد کاربر
darkwhite

پست‌ها : 4

Re: iMovie

پستتوسط amirazizi » 02 ژوئن 2012, 03:46

از titles می تونید استفاده کنید که گوشه راست و پایین با یک T مشخص هستش

درگ کنید روی تصویر و وقتی اومد توی پروژه روی خود title کلیک کنید وقتی انتخاب شد اون بالا show fonts دیده می شه بزنید بعدش system font panel اینجا راست به چپ رو می تونید تعیین کنید و فونت های فارسی تون اینجا دیده می شه

توی imovie شما کنترل روی انیمیشن title ها ندارید فقط زمانشون رو می تونید تغییر بدید اگر کنترل بیشتری نیاز دارید باید از FCPX استفاده کنید

توی خوداموز فارسی imovie کامل تمام این چیزها توضیح داده شده ولی متاسفانه تعداد کسانی که می دونند اصلا همچین چیزی موجود هستش خیلی کمه , در عین حال شرکتی هم که این مجموعه رو تولید کرده تبلیغاتی روش انجام نداده چون دی وی دی ها به سرعت کپی می شن و حتی هزینه تبلیغاتش رو هم بر نمی گردونه , به همین دلیل که اطلاع رسانی گسترده انجام نمی شه
amirazizi

پست‌ها : 482

بازگشت به تصویر متحرک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 4 مهمان