انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مک هایی که اپل هم اعلام خرابی کرده را باید چه کارشون کرد؟

مکانی برای طرح پروژه‌ها و پیشنهادهایی که نیاز به همیاری گروهی دارند

مک هایی که اپل هم اعلام خرابی کرده را باید چه کارشون کرد؟

پستتوسط elho » 02 ژوئیه 2011, 15:11

Screen shot 1390-04-11 at 3.06.21 PM.png
سلام همگی نمیدونستم که این سوال شامل چه بخشی از ایرماگ میشه ...آخرش این جا گذاشتم.شروع قصه از خرید مکی میشه که مشخصاتش رو گذاشتم.که بعد ازحدود یک سال این نامه را کسی که خریده دریافت می کنه...

Near 2010 New Apple MacBook Pro with NVIDIA GPU chipsets were released .
In the first month he suffered a series of inconsistencies between the motherboard and graphics card manufacturer NVIDIA was .
Apple Call Collect this series of MacBook Pro to all buyers and retailers announced .
We have placed a deadline of one month for the reference products.
This problem due to the thermal balance between the graphics card and the motherboard had come .
Apple introduces new series of the same on the outside .
After that in the first five months the new Nvidia chips used in new series labaled n2 in back of the case .
The big story with Apple to start using AMD Inc. Chips called ATI in second six months .
We were hoping to collect all the MacBook Pro is unhealthy but we know many of them were sold through sites like eBay .
Apple assumes no obligation for this series of products .

Important :
If you have a MacBook Pro at the same time and want to know the primary series or not :
1 . Just CorI5 Series must checked
2 . If you have a CorI5 and it dont crash after 2 hours work ( not sleep mode or screen saver and etc ) your MacBook Pro is true
3 . Best way is to Scan this part of your case and send to Apple
Notice :
Apple just can say your MacBook Pro is true or it is flawed we dont have any waranty after our deadline .

Article No : archived p311
حالا نمیدونه که چه کار باید بکنه.... :roll: می تونه همین مک که دستشه را درست کنه ؟....می تونه این را رد کنه مدل ۲۰۱۱ بگیره اما بهش گفتن که این مدل که الان داری بهتر به درد کارت می خوره....!!!! تا چند وقت حدودا با این که مشکل داره میی تونه با توجه به اینکه وسیله کارشه کنار بیاد ،مشکلی هم نداشته باشه...؟چه کار کنه به نظرش شما
elho

پست‌ها : 26

Re: مک هایی که اپل هم اعلام خرابی کرده را باید چه کارشون کرد

پستتوسط Behnam » 02 ژوئیه 2011, 22:38

elho این را به من PM کرد و من سفارش کردم در ایرماگ مطرح کند چون من اهل فن نیستم. خلاصه دوستان اگر کسی چیزی به نظرش می‌رسد بگوید.

اما تو هم باید روشن کنی که آیا با مکت مشکل داری یا نداری. کار می‌کند یا نمی‌کند. به هر حال من یادم هست که در ایرماگ صحبت‌هایی در مورد مشکل یک سری مک‌بوک پرو با کارت گرافیک بود. تا آنجا که می‌دانم اپل هیچوقت اعلام نکرد که جنس قلابی تحویل داده است. این نامه‌ هم بعید می‌دانم از اپل باشد. بهرحال یک انگلیسی زبان آن را ننوشته است.
مشکلی که با کارت گرافیک پیش آمده بود تا آنجا که خاطرم هست اپل با به روز رساندن firmware برطرف کرد.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

Re: مک هایی که اپل هم اعلام خرابی کرده را باید چه کارشون کرد

پستتوسط Ilia » 02 ژوئیه 2011, 23:56

اين جا را ببينيد:
viewtopic.php?f=27&t=1330&hilit=Nvidia&start=45

همانطور كه آنجا هم گفته شده، اشكال از كارت ويدئوى معيوب nvidia بود. قرار بر اين بود كه اپل آنها را تا فكر ميكنم سه سال بعد از تاريخ خريد، اگر از اين بابت مشكل دار شدند مجانى تعمير كند. بعد از سه سال قائدتا مسئوليتى از اين بابت ندارند، اما هنوز هم من ميشنوم كه اين تعمير مجانى را انجام ميدهند.

ايليا
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

بازگشت به همیاری گروهی

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 5 مهمان