انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Mac Mini M2

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

Mac Mini M2

پستتوسط Ilia » 29 ژانویه 2023, 04:36

بندرت پیش میاد که اپل مدل جدیدتر و قویتری بیرون بده و در عین حال قیمتش رو هم پایین بیاره. این اتفاق نادر الان در مورد مدل پایهٔ مک‌مینی M2 افتاده. و اگر کار خارق‌العاده‌ای نخواهید با کامپیوترتان انجام بدهید، همین مدل ۶۰۰ دلاری پایهٔ مک‌مینی از پس همهٔ نیازهای یک کاربر معمولی بر میاد. علتی هم که اپل قیمت مدل پایه رو پایین آورده بخاطر اینه که از اون طرف سقف قیمت مدل بالای مک‌مینی رو به نام پرو بودن بسیار بالاتر برده و بار منفی روانی این افزایش قیمت رو خنثی کنه.

راستش با قیمت دلار و وضع تاسف‌انگیز اقتصاد ایران من احساس ناراحتی میکنم که نظرم رو راجع به مدل‌ها و خرید بهتر اجناس بنویسم. من خودم دلار هفت تومن و سکهٔ ۲۸۰ تومنی را یادم میاد و راستش اصلا تصور و هضم این قیمت‌ها برای من سخته. وقتی هم که دوستی میپرسه که چه بخرم، برایم سخته که بگم مثلا دویست دلار بیشتر بده و ۱۶ گیگ رم بخر چون میدونم که مردم الان در چه وضعی گرفتار شده‌اند. اما اگر هم نگویم حس میکنم که راهنمایی درست را نکرده‌ام.

برای همین از همهٔ دوستان که این قیمت‌ها آتش به زخمشون میزنه عذر میخواهم. امیدوارم که روزهای بهتر برای همهٔ دوستان زودتر برسه.

بهر حال اگر واقعا قصد خرید مک و یا نیاز به بروز کردن دستگاه‌های قدیمی رو داشته باشید، این آپشن خوبیه.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

بازگشت به سخت‌افزارهای مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 11 مهمان