انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل در استفاده از ماوس با مکبوک پرو

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

مشکل در استفاده از ماوس با مکبوک پرو

پستتوسط Lordloss » 15 ژوئن 2015, 04:57

دوستان خسته نباشید
من یه magic mouse دارم که به نظر نمیرسه مشکلی داشته باشه، اما وقتی با مک بوک پرو م میخوام استفاده کنم ازش، لگ میزنه
روی هر سطحی هم امتحان کردم مشکلم برطرف نشده. علاوه بر اون با ماوس های معمولی یو اس بی هم امتحان میکنم باز هم مشکل دارم. جوریه که با جرکت دادن ماوس نمیشه پیش بینی کرد نشانگر ماوس کجا قراره واسته. با یک حرکت مشابه یک بار زیاد جابجا میشه و یه بار کم. لپتاپ مشکل داره؟ جال اینجاست که هم با بلوتوث و هم با یو اس بی این مشکل رو دارم
ممنون میشم راهنمایی کنید و اگه تجریه ای دارید در اختبارم بذارید
Lordloss

پست‌ها : 8

پاسخ: مشکل در استفاده از ماوس با مک بوک پرو

پستتوسط nasraa » 15 ژوئن 2015, 19:30

من اوايل كه مك بوك خريده بودم تقريبا همچين مشكلي با موس ها داشتم . بعد سرعت حركت آن را از قسمت تنظيمات كم كردم بهتر شد. اين مساله معمولا مربوط به حالت شتاب گيري و در شروع و پايان حركت نشانگر هست كه براي بالا بردن دقت نشانگر در مك هست. البته اين مشكل در موس خود اپل كمتر بود. موسهاي جديد خصوصا a4tech كمتر مشكل دارند با مك.
نماد کاربر
nasraa

پست‌ها : 427

پستتوسط Lordloss » 17 ژوئن 2015, 15:54

ممنون
تنظیمات سرعت رو هم دستکاری کردم اما نتیجه ای نگرفتم
دوستان نظری ندارن؟
Lordloss

پست‌ها : 8

پستتوسط Ilia » 17 ژوئن 2015, 16:52

اگر فقط مشکلت با ماوس بیسیم باشد، میتوانست اشکال از تداخل امواج wifi و بلوتوس باشد. اما شما میگویی که با ماوس سیم‌دار هم مشکل دارید. این مورد مشکل با ماوس با سیم را من هیچوقت ندیده‌ام.

اگر این مشکل فقط در حالت بیسیم اتفاق می‌افتد، احتمالا اشکالش از تداخل امواج وای‌فای و بلوتوس است. راه حلش هم عوض کردن کانال پخش راوتری که ایجاد تداخل میکند.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 6175

پاسخ: مشکل در استفاده از ماوس با مکبوک پرو

پستتوسط Arzhang » 18 ژوئن 2015, 00:28

من هیچ توضیحی ندارم. اما اگه کمکت می‌کنه می‌تونی مک‌ات رو بیاری با موس منم امتحان کنی. من یه مجیک موس دارم و یک موس سیم‌دار کوچک.
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1449

بازگشت به سخت‌افزارهای مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان