انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشورت برای خرید مک

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

پاسخ: مشورت برای خرید مک

پستتوسط Ilia » 26 ژوئیه 2018, 08:05

nilean نوشته است:[نمایش]
مبارک باشه ایلیا جان.
لطفا تجربه دست اولت رو هم اینجا می‌ذاری؟ من تا حالا ریفربیش نخریدم. بدنه‌اش احیانا خط و خش داره؟ یا ظاهر بیرونی هم مثل قطعات داخلی کاملا بازبینی و احیانا تعمیر/تعویض شده؟
منطقت برای خرید این آی‌مک کاملا درسته و من هم به فکر افتادم برای سری بعد احتمالا ریفربیش بگیرم. پرداخت اقساطی هم داره برای کانادا؟

آیمک امروز، یعنی پنج روز قبل از موعد رسید. کوچکترین خش و ایراد ظاهری‌ای در آن دیده نمیشود. فقط قوطی آن فقط ساده و سفید است و چیزی روی آن چاپ نشده. اما دستگاه مثل نو بسته‌بندی و روکش محافظ کشیده شده و تمیز و مرتب بود.

در مورد قسط‌بندی، فکر نمیکنم که شامل دستگاه‌های ریفربیشد بشود. اما حتی اگر میشد، برای من بیشتر صرف دارد که از بانکم قرض بگیرم (که میگیرم) تا اپل، چون بانکم بهرهٔ کمتری از من میگیرد.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پست‌ها : 5775

پستتوسط nilean » 27 ژوئیه 2018, 03:13

خیلی سپاسگزارم ایلیا جان. هم برای بررسی و هم اطلاعات.

خیالم راحت شد. امیدوارم آی‌مک جدید رو به اندازه مک‌مینی‌ات دوست داشته باشی و همراهی کنه برات. مبارکه قربان!
نماد کاربر
nilean

پست‌ها : 91

پستتوسط Ilia » 27 ژوئیه 2018, 04:56

متشکر Nilean عزیز. امیدوارم که یکی خوشگلش رو هم شما بخری.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

پستتوسط Arzhang » 29 ژوئیه 2018, 22:33

ایلیا جان مبارکت باشد. ممنونم از اشتراک گذاشتن تجربه‌ات. آواتارت را هم به یک آی‌مک عوض کن مثل این پدر و مادرهایی که بچه‌شان را کل عصاره‌ی خلقت می‌دانند و هر جا عضوند عکس بچه‌شان را می‌بینی. نوشته مهندس عبدالله فلان خانی بعد آواتارش یک بچه است که آب دهنش آویزان است :joy: :joy:
نماد کاربر
Arzhang
Site Admin

پست‌ها : 1221

پستتوسط Ilia » 29 ژوئیه 2018, 22:45

:confused: اگه از دیدن قیافهٔ آواتار من خسته شدی، دیگه چرا متلک میندازی؟ :satisfied:

این آیمک خریدن منهم مصادف شد با افزایش نجومی قیمت ارز و غیره. خجالتش موند پیش دوستان داخل ایران. اخبار ارز رو آدم میبینه میبره. مک همیشه دستگاه گرانی بوده اما با این وضع کلا داره از قدرت خرید طبقهٔ متوسط خارج میشه.

بهر حال پوزش من از دوستان داخل ایران. به امید بهتر شدن روند اوضاع.
نماد کاربر
Ilia
Site Admin

قبلی

بازگشت به سخت‌افزارهای مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 1 مهمان