انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

عدم نمایش تصویر

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

Re: عدم نمایش تصویر

پستتوسط saba » 01 اوت 2010, 18:38

جواد عزیز سلام و سپاسگزار بابت توجهت .

قبل از هر چیز ،لینکی که گذاشتی راهکارهای خوبی در این رابطه ارائه کرده که میتونن در صورت بروز یک چنین اشکالاتی مورد استفاده قرار بگیرن.

اما در مورد مکبوک این خانم . دیشب پس از اینکه من داستان رو در ایرماگ مطرح کردم و منتظر بودم تا از دوستان راه حلی دریافت کنم ،همینطور الابختکی تصمیم گرفتم که پلنگ برفی رو از نو نصب کنم ،چون بهر حال همانطور که گفتم این ماشین از ebay خریده شده بود و باید اینکار دیر یا زود انجام میشد.کار نصب رو انجام دادم و بعد از اون هم تمام آپدیت هارو هم انجام دادم که شامل یک آپدیت غول پیکر هم بود و مکبوک رو روشن کردم و گذاشتم روشن بمونه تا حسابی گرم بشه تا ببینم چه اتفاقی میفته،چون نمیدونم به چه دلیلی احساس میکردم که این نصب تازه و آپدیت ها چاره کار خواهد بود.از قضا اون حس ششمه اشتباه نکرده بود و آنچه که بسیار دور از انتظار بود اتفاق افتاد و مکبوک خانم درست شد.
از دیشب تا بحال شاید بیش از بیست بار مکبوک رو ازمایش کردم و گذاشته ام تا تقریبا داغ بشه ،بعد خاموشش کرده ام و روشن کرده ام،دیدم مثل بچه آدم سرشو انداخته پائین و کارشو انجام داده.تا الان که همه چیز بنظر عادی میاد ،حالا اگه بخواد در آینده دوباره اطوار بریزه ،نمیدونم .بازم ازت سپاسگزارم.
صبا.
MACBOOK AIR 2.13 GHZ CORE 2 DUO
Memory 4GB 1067 DDR3
saba

پست‌ها : 133

Re: عدم نمایش تصویر

پستتوسط javadkh65 » 01 اوت 2010, 18:39

خوشحالم که مشکلت حل شد!

موفق باشید
Mac mini - iBook G4 - iPhone 4S
Mac OS X 10.9.4 & 10.5.8 - iOS 6.1.3
javadkh65