انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

خريد ipod

دربارهٔ سخت‌افزار کامپیوترهای اپل مکینتاش

خريد ipod

پستتوسط rafifar » 15 فوریه 2005, 23:45

با سلام ميخواستم بدونم كه آيا تو ايران جايي هست كه بشه ازش ipod خريد ؟ اگه هست قيمتش چنده؟
rafifar

پست‌ها : 2

خريد ipod

پستتوسط osxuser » 16 فوریه 2005, 00:03

عزیز شما ایران رو دست کم گرفتید اینجا هنوز تکنولوژی نیامده همه دارن استفاده می کنند - این یکی رو شوخی نمی کنم خیلی از چیزایی رو که تو ایران عادی و جوان ها در حال استفاده از آن هستند تو امریکا که مرکز تولیدش نا شناخت است یادم یه موقعی تو یکی از این تلویزیونهای لوس آنجلسی طرف داشت می گفت "یک کامپیوتر جدید اپل داده به نام G5 و ما می خواهیم برای کارمون یکی دوتا از اونا رو بخریم ولی متاسفانه تو ایران وجود نداره" راستش اون موقعه من داشتم تو دلم می خندیدم که که این آمریکایی چقدر عقب افتادند چون من حدود دوهفته قبلش برای یکی از مشتری هام دو تا G5 خریده بودم!
بگذریم تو مجتمع پایتخت 4 تا 5 فروشگاه و جود دارند که iPod می فروشند اگر اشتباه نکنم دو تا شون هم از ایم iPod های جدید دارند در مورد قیمتاشون اطلاعی ندارم ولی فکر می کنم حدود 50 درصد گرونتر از قیمت اصلیش می فروشند
جدیدن تو بازار رضا هم چند فروشگاهی روی mp3 player کار می کنند یکیشون ipod هم ارائه میده فکر می کنم تو بازار رضا قیمت پایین تری بتوونی گیر بیاری!
osxuser

پست‌ها : 19

پستتوسط rafifar » 16 فوریه 2005, 16:43

مرسي از جوابتون.
در ضمن مي خواستم بدونم كه خدمات پس از فروش هم ارايه مي دن؟
rafifar

پست‌ها : 2

پستتوسط rostami.mohsen » 05 نوامبر 2005, 13:56

ipod جدید که قابلیت پخش فیلم داره وارد ایران شده ؟ قیمتش چنده؟
rostami.mohsen

پست‌ها : 43

بازگشت به سخت‌افزارهای مک

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 17 مهمان