انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

نظرسنجی اپل ایران

بخش موضوعات متفرقه

پستتوسط Reza.Y » 22 ژوئن 2007, 07:31

آقا این سایت اپل رو کپی فارسی کردن کار خوبی نیست. نمی‌تونین توجیه کنین که با این کار خدمت می‌کنین. نقض واضح کپی‌رایت به این شکل به کار شما هم لطمه می‌زنه.
Reza.Y
 
پست‌ها : 435
تاریخ عضویت: 30 مه 2006, 20:19

پستتوسط Ali.Rastegar » 22 ژوئن 2007, 16:05

من چند روز گذشته فکر کردم به جای اینکه بخوام متن طولانی بنویسم و به طرفین بحث تذکر بدم به ویکی و اخبار ایرماگ برسم و از نتیجه‌ی کار کاملا راضیم :-)
فقط درخواست می کنم از REZAgh و appleiran که خط و نشون کشیدن برای همدیگه رو از طریق ایمیل یا راههای دیگه غیر از ایرماگ دنبال کنن.
درمورد قسمت اول متن R_Behnood من هم تقریبا با نقدتون موافقم، در صورت تمایل یک تاپیک جدید در این مورد بسازید و انتقاداتتونو مطرح کنید تا به دور از فضای این تاپیک درموردش بحث کنیم.
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin
 
پست‌ها : 2861
تاریخ عضویت: 26 مه 2004, 12:45

شیوه جدید سایت اپل ایران

پستتوسط hejazi » 20 سپتامبر 2007, 15:34

خیلی وقت بود که این تاپیک دست نخورده مونده بود.
یه روزی آقای محسنیان این تاپیک رو راه انداخت تا اینکه بلکه بتونه یک سایت کامل مثل سایت اپل به زبان فارسی راه اندازی کنه و با کمک دوستان ایرماگی اونو تکمیل کنه ...
اون موقع دوستان منتقد توجه نکردن که تیم وب اپل آمریکا یک گروه بیش از 100 نفر هستن یعنی تقریباً به عبارتی برای هر بخش 10 نفر .
سایت اپل ایران ( استایل قدیمی سایت ) رو من راه اندازی کردم ، بله می دونم که خیلی اشکال داشت و سعی کردیم روز به روز سایت رو بهتر کنیم ، کمی به خواسته هامون رسیدیم اما نتونستیم به نظر دوستان برسیم.

تا اینکه اقای افقه زحمت کشیدن و استارت استایل جدید رو زدن و الان 2-3 ماهی هست که آقای افقه خیلی سرشون شلوغه و من در کار سایت کمکشون می کنم و سایت رو جلو می برم .

اگر دقت کرده باشید سایت خیلی تکمیل شده و خیلی از بخشها راه اندازی شدن ، اینو فراموش نکنید که به جای 500 نفر 2 نفر روی این سایت کار میکنن .

من از دوستام تو سایت ایرماگ نمی خوام که به ما کمک کنن تو بالا بردن بخشهای سایت اما اینو می خوام که با نظر هاشون کمک کنن،

فقط همین .
ببخشید که سرتون رو درد آوردم .
Hossein Hejazi
نماد کاربر
hejazi
 
پست‌ها : 6
تاریخ عضویت: 09 ژوئن 2007, 12:18
محل سکونت: Tehran

قبلی


بازگشت به متفرقه


کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 7 مهمان