انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

Mac expo و تولد ایرماگ

بخش موضوعات متفرقه

پستتوسط salehara » 07 ژانویه 2007, 15:10

Ali.Samadi نوشته است:[نمایش]
Behnam نوشته است:[نمایش]
آرزوی من این است که اپل پشتیبانی خود از زبانهای چینی و اروپای شرقی را به حد اعلا رسانده باشد تا برایش فرصتی فراهم آید که به نگارش عربی هم نیم نگاهی داشته باشد!

البته بهنام جان خودتو بیخود خوشحال نکن، بعد از چینی‌ها و اروپای شرقی نوبت میرسه به ایسلند. اپل اونجا یک بازار بزرگی رو کشف کرده و به این اعتقاده که اون ۵ نفر کاربر مک از بین۳۵۰ هزار نفر جمعیت ایسلند باید سیستم مک رو به ایسلندی داشته باشن تا مبادا سیستمشون رو عوض کنن.

خیلی باحال بود کلی خندیدم به این ایسلند! دمت گرم بهنام.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط salehara در 07 ژانویه 2007, 19:04.
salehara

پست‌ها : 187

پستتوسط iSam » 07 ژانویه 2007, 18:50

دست همگیتون درد نکنه از اینهمه توضیح و کج دهنی به اپل :lol: . بالاخره باید آستینشو بالا بزنه دیگه , مگه هی آمریکایی ها نمیگن هوای ملت ایرانو دارن ؟ پس بدو استیو جابز تا حوسلم سر نرفته ;-) . علی جان چشم خود روز 14 تبریک میگم , امیدوارم سایه ایرماگ تا ... بالا سرمون باشه .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط Ali.Rastegar » 09 ژانویه 2007, 18:34

من روز سالگرد ایرماگ امتحان دارم، فردایش هم همینطور! اما امیدوارم بتوانم خودم را به مراسم برسانم ;-)
--
علی جان پس از سورپرایزهای MacWorld امسال سالگرد ایرماگ است؟ :-D
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Ali.Samadi » 09 ژانویه 2007, 18:38

Ali.Rastegar نوشته است:[نمایش]
من روز سالگرد ایرماگ امتحان دارم، فردایش هم همینطور! اما امیدوارم بتوانم خودم را به مراسم برسانم ;-)
--
علی جان پس از سورپرایزهای MacWorld امسال سالگرد ایرماگ است؟ :-D
موفق باشید

آره، استیو اونروزی به من زنگ زد گفت که اجازه بدین ما MAcworld توری اجرا کنیم که با تولد ایرماگ همزمان بشه و اینطوری اعتبار Macworld بره بالا. منهم گفتم باشه. فقط بهم قول داد که آخرین برنامه همان تولد ایرماگ باشه.
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط Parham » 09 ژانویه 2007, 18:44

:-D
نماد کاربر
Parham

پست‌ها : 841

پستتوسط tgordi » 10 ژانویه 2007, 10:07

Ali.Samadi نوشته است:[نمایش]
والاه دیروز داشتیم در یک چت با احمد اینو میگفتیم که اپل برای کشوری مثل فنلاند که در مجموع ۵ میلیون جمیعت داره از غلط یاب تا بومی کردن برنامه‌ها در اختیار میگزاره ولی چهارصد میلیون عربی که در دنیا هستند (حالا ما که هیچ) براش بازار جزابی به حساب نمی‌آد.
من که اینو نمیتونم درک کنم.
در ضمن سامان جان قبل از تولد تبریک گفتن بدشانسی میآره. صبر کن حالا تا ۱۴ خیلی مونده. کسی چه میدونه تا اون زمون سرمون چی پیش میآد. :-)

علی جان، اون مملکت کوچولوی فنلاند چنان در الکترونیک و استفاده از کامپیوتر پیشرفته هست که همه کشورهای عربی رو میذاره تو جیبش. هر موقع ایران ویا کشورهای دیگه ای که از حروف شبیه ما استفاده میکنن تونستن یک شرکت مثل نوکیا یا سوونتو راه بندازن و دنیا رو قبضه کنن اون موقع خواهی دید که اپل هم بهترین پشتیبانی از الفبای فارسی رو ارایه خواهد داد.

توفیق
tgordi

پست‌ها : 4

پستتوسط Ali.Samadi » 10 ژانویه 2007, 13:28

سلام توفیق عزیز،
حق با شماست که اونها از نظر تکنیک از عربها کیلومترها جلو هستند. آیا این مسئله روی بازار مک تفاوتی میکنه. در اروپا کاربران مک حدود ۴ ٪ هستند. در کشورهای عربی حدود ۳٪.! از پنج میلیون فلاندیها ۴٪ میشه دویست هزار نفر. ۳٪ از بگیم سیصد میلیون (که رضا ناراحت نشه :-) ) میشه نه میلیون!
MacBookPro 15inch/ 2.66/ 4GB Ram
PearC/ i7 4x3,06/ 6GB Ram/ 6TB HD :-)
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط Reza.Y » 10 ژانویه 2007, 16:42

به هر حال یک ترازویی هست که هزینه‌های توسعه، تحقیق، پشتیبانی و ... در یک طرف و سود و امکان‌سنجی در طرف دیگر قرار می‌گیره.
Reza.Y

پست‌ها : 435

قبلی

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 35 مهمان