انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

همایش اپل

بخش موضوعات متفرقه

همایش اپل

پستتوسط مهمان » 29 نوامبر 2006, 22:19

با سلام

من می خواستم به اطلاع برسانم که فردا در ساعت ۶ تا ۹ در محل شرکت ASC همایشی برای Apple در ایران برگزار می شود. به احتمال زیاد اقای جوکار (مدیر شرکت تسنیم) هم در این همایش شرکت می کنند. از کلیه اعضا ایرماگ دعوت می شود که در این همایش شرکت کنند. این همایش بیشتر برای اشنایی و گفتگو در رابطه با وضعیت Apple در ایران است.

ادرس محل همایش : ولی عصر - تقاطع عباس اباد - کوچه دل ارا - پلاک ۳۲ - واحد ۱ شرکت ASC
شماره شرکت : ۸۸۷۰۸۰۰۵

دوستار شما و مکینتاش ,
امیر فروتنی
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 30 نوامبر 2006, 00:40

خیلی دلم میخواست بیام اما فردا به هیچ وجه نمیتونم از خونه خارج شم! ایشلا دفعه‌ی بعد. :-)
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط fireboy » 01 دسامبر 2006, 15:32

دير متوجه شدم ...
My Photoblog

Now,Graforum> Graphic
تصویر
نماد کاربر
fireboy

پست‌ها : 60

پستتوسط مهمان » 01 دسامبر 2006, 17:53

با سلام

همایش بسیار خوبی بود امید وارم همه ی شما بتوانید در همایش بعدی که همین پنج شنبه هست شرکت کنید.

دوستار شما و مکینتاش,
امیر فروتنی
مهمان

پستتوسط fireboy » 01 دسامبر 2006, 18:08

اونهايی كه ندارن هم راه ميدن؟ يا اونها دعوت نيستن؟
My Photoblog

Now,Graforum> Graphic
تصویر
نماد کاربر
fireboy

پست‌ها : 60

پستتوسط مهمان » 01 دسامبر 2006, 19:30

با سلام

همه می توانند بیایند ,مشکلی نیست تازه خوشحال هم میشیم .

دوستار شما و مکینتاش,
امیر فروتنی
مهمان

پستتوسط مهمان » 04 دسامبر 2006, 23:45

با سلام
بزودی همایشی برای اپل در ایران گرفته می شود و کسانی که نتوانستند در همایش قبل شرکت کنند, حتما در این همایش شرکت کنند .
من این خبر را زود تر گذاشتم تا همه بتوانند شرکت کنند و مخصوصا خوشحال می شویم اقای رستگار هم افتخار دهند و شرکت کنند.
در ضمن در این همایش اقای جوکار و افراد زیادی در زمینه های مختلف شرکت می کنند.خوشحال می شوییم که میزبان همه اعضای ایرماگ باشیم.

مشخصات همایش :

زمان : پنجشنبه (همین هفته) ۱۳۸۵/۹/۱۶ ساعت ۵:۳۰ تا ۹

محل : ادرس محل همایش : ولی عصر - تقاطع عباس اباد - کوچه دل ارا - پلاک ۳۲ - واحد ۱ شرکت ASC

تلفن : ۸۸۷۰۸۰۰۵

دوستار شما و مکینتاش ,
امیر فروتنی
مهمان

پستتوسط Ali.Rastegar » 05 دسامبر 2006, 12:14

امیر فروتنی عزیز، یک سوال از روی کنجکاوی می‌پرسم، امیدوارم از دست من دلخور نشید. شما با این شرکت همکاری دارید یا صرفا به عنوان مشتری راضی جذبشون شدید؟
---
والا من متاسفانه این پنجشنبه هم نمیتونم بیام به خاطر یه سری مسائل خانوادگی.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط مهمان » 05 دسامبر 2006, 17:47

با سلام

من از اولی که با اپل اشناشدم سعی کردم هر کاری می توانم برای ان در ایران بکنم. به طور مثال زمانی که با اقای بهروز اشنا شدم هر روز پیششان میرفتم و هر کاری که می توانستم برای اپل در ایران می کردم و بعد از مدتی هم که با اقای محسنیان اشنا شدم ولی اقای محسنیان زیاد حاضر نشدند که به من کمک کنند و بعد از همه ی این ها هم با ASC اشنا شدم والان هم دارم هرکاری که می توانم برای اپل در ایران می کنم و بابت کارهایی که می کنم مبلغی هم نمیگیرم و فقط صرفا برای بهتر شدن وضعیت اپل در ایران است.
من برای اپل در ایران هم طرح هایی دارم و دارم سعی می کنم ان طرح ها را عملی کنم.

---
من امیدوارم دیگر اعضا بتوانند بیایند چون بسیار مفید است و می توانیم با هم صحبت کنیم .

دوستار شما و مکینتاش,
امیر فروتنی
مهمان

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 23 مهمان