انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

پخش فیلم بنده

بخش موضوعات متفرقه

پخش فیلم بنده

پستتوسط Ali.Samadi » 27 نوامبر 2006, 20:48

با سلام به شما دوستان،
البته این تاپیک واقعا متفرقه هست ولی چون میدونم که بعضی از دوستان حتما خواهان داشتن این خبر هستند اینو اینجا میگذارم.
فیلم بنده به نام ‍((کودکان گمشده)) فردا ۷ آذر ساعت ۲۱ به وقت تهران از کانال ۴ ایران پخش خواهد شد.
من شخصا خیلی کنجکاوم که بدانم چطور خواهد بود. چرا که نه از دوبلهٔ آن و نه از سانسور احتمالی آن باخبر نیستم
در هر صورت با امید اینکه از این کار راضی باشید و با ارادت فراوان

علی صمدی احدی
Ali.Samadi

پست‌ها : 725

پستتوسط مهمان » 27 نوامبر 2006, 21:09

با سلام
من واقعا به شما خسته نباشید می گوییم و امید وارم در دیگر کارها هم موفق باشید .
و در ضمن امیدوارم دوبله خوب انجام شده باشد .
من حتما این کار را میبینم .

دوستار شما و مکینتاش ,
امیر فروتنی یزدی
مهمان

پستتوسط iSam » 28 نوامبر 2006, 00:43

با سلام , واقعا خسته نباشید علی جان . من اصلا در مورد حرفه شما خبر نداشتم , آیا شما حرفتون فیلم سازیه ؟ موفق و سربلند باشی. حالا ما که تو ایران نیستیم چطور ببینیم ؟ آیا جایی برای دانلود موجود هست یا اینکه میتونی زحمت فرستادنش را بکشی یا چطور دیگه ؟ امیدوارم همیشه موفق تر از قبل باشی .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط yoyo.519 » 28 نوامبر 2006, 00:58

موفق باشید ....حتما خواهم دید ، گرچه دسترسی بهTV ندارم...
از همه دوستان متشکرم .....همچنین از خودم...
yoyo.519

پست‌ها : 8

پستتوسط Ali.Samadi » 28 نوامبر 2006, 01:20

با تشکر از دوستان،
سامان جان بله من فیلمساز هستم. سامان شما کجا زندگی میکنی؟ در سویس نه؟ تا جایی که میدانم این فیلم قرار است از فوریه در سویس به پردهٔ سینما بیاید؟
اگر بخواهی میتوانی یک دیدی به صفحه فیلم بیندازی:
www.lost-children.de
با عرض ارادت علی
MacBookPro 15inch/ 2.66/ 4GB Ram
PearC/ i7 4x3,06/ 6GB Ram/ 6TB HD :-)
Ali.Samadi

پستتوسط saeidk » 28 نوامبر 2006, 16:21

این مطلب رو خودتون نوشتید:
http://www.lost-children.de/en/reg.htm
علی صمدی احدی متولد ۱۹۷۲ (۱۳۵۱ یا ۱۳۵۲) در آذربایجان ایران است. در زمان جنگ ایران و عراق او همانند دیگر کودکان در ایران آموزش نظامی می‌دید تا جنگیدین بیاموزد و وقتی ۱۲ ساله بود از ایران فرار کرد...

بیشتر شبیه مطالب سیاسی است تا معرفی کارگردان. چون من یادم نمی یاد که به بچه ها آموزش نظامی بدن تا مثل سرباز ها باشند.
البته همین جوری پرسیدم یه موقع ناراحت نشید.
نماد کاربر
saeidk

پست‌ها : 1143

پستتوسط Ali.Samadi » 28 نوامبر 2006, 16:45

با سلام Saeidk,
نه این مطلب را شرکت پخش نوشته. ولی در هر صورت شاید شما یادتان نمیآد ولی من یادم میاد که ما دوره‌های تمرینات نظامی داشتیم. هم در مدرسه و هم در پایگاههای بسیج. حتی همکلاسیهای من اونموقع البته من ۱۲/۱۳ سالم بود، در تعطیلات به جبهه رفتن.
و این که به نظر شما این مطلب سیاسی هست نشانگر درک شما از سیاست هست. متاسفانه در ایران بعضیها خیلی زود روی هر چیزی که خوششون نیاد برچسب سیاسی میزنن که طرف بترسه. امیدوارم که منظور شما به این صورت نباشه. چون این در هرصورت بخشی از زندگی من و در ضمن دلیل اصلی ساختن این فیلم بوده.
ارادتمند علی
پیوست‌ها
39.jpg
این هم چند عکس از بچه‌های ایرانی در جنگ با عراق
39.jpg (113.11 KiB) - بازدید 15006 بار
38.jpg
38.jpg (90.45 KiB) - بازدید 15006 بار
31.jpg
31.jpg (118.93 KiB) - بازدید 15006 بار
22.jpg
22.jpg (76.29 KiB) - بازدید 15006 بار
Ali.Samadi

پستتوسط iSam » 28 نوامبر 2006, 18:20

سلام , ممنون علی جان . همانطور که میدونی من در UK زندگی میکنم و الآن به خاطر شغلم و مسائل کاری ( بورسیه بودن شرکتم ) , برای چند سالی به Cyprus آمده ام و شاید موقعیت موقتم با مالزی عوض شود , ولی تقریبا هر دو ماه یکبار ( حتما و حتما و حتما ) در UK خواهم بود ( هم بخاطر جلسات شرکت و هم امتحانات دانشگاه ) . راستش علی جان من طرفدار سرسخت انواع فیلمهای مستند هستم و از 8 سالگی در این زمینه زبانزد . و حتی برای یک دانشجوی فیلمسازی که دوستم هست یک موزیک تهیه کردم که پخش هم شد ( چون هنر من در کنار شغل و رشته تحصیلیم موزیک و تا حدی آهنگ سازی هست ) . بسیار علاقه دارم فیلمت را ببینم و به سایتی که دادی رفتم و مطالعه کردم و هزار برابر علاقه مند تر شدم . اگر در مورد چگونگی دیدن فیلمت مرا راهنمایی کنی به قول قدیمیا بنده نوازی کرده ای . امیدوارم موفق و سرفراز چه در کارت و چه در زندگی باشی , سامان .
 Mac Studio
 iPhone 12 Pro Max
 Apple Watch
 iPad Air
 Apple TV
 AirTag
 Think Different
نماد کاربر
iSam

پست‌ها : 1998

پستتوسط saeidk » 28 نوامبر 2006, 20:03

علی جون، امیدوارم ناراحت نشده باشی. من ۶ سال از تو کوچترم و اون موقع یادم هست که در دبیرستان آموزش دفاعی تا سالها بعد هم بود و نمی دونم الان هم هست یا نه. اگر آنتن خوب باشه و بشه که دید و تازه اگر تلویزیون ایران سر موقع پخش کنه،‌حتماً می بینم. اگر هم کانالهای ماهواره ای که در داخل ایران قابل دریافت هستن هم خواست پخش کنه بگو که ببینیم یا اگه در این جا می شه نسخه dvd رو جایی پیدا کرد. همین دیشب یه فیلم مستند خوب دیدم درباره موسیقی زیر زمینی در ایران و گروه اوهام و ... که باعث شد تا دیر وقت بیدار بمونم و صبح دیر برم سر کار.
نماد کاربر
saeidk

پستتوسط Parham » 29 نوامبر 2006, 02:23

علی جان، من هستم که در ژنو سویس زندگی میکنم. خیلی دلم میخواهد فیلمت را ببینم. آیا در ژنو هم این فیلم نمایش داده خواهد شد؟
نماد کاربر
Parham

پست‌ها : 841

پستتوسط Parham » 29 نوامبر 2006, 02:27

ضمنآ بنظرم من از همگی اینجا مسنتر باشم. منهم آموزش نظامی در مدارس و فرستاده شدن بچه های کم سن و سال (ونتیجتآ کشته شدن خیلی از اونها) یادم میاد.
نماد کاربر
Parham

پست‌ها : 841

پستتوسط armeen » 29 نوامبر 2006, 04:00

علی جان ایا فیلم مستند شما در آمریکا هم پخش میشه؟

خسته نباشی. روز خوش.
آرمین
نماد کاربر
armeen

پست‌ها : 101

پستتوسط saeidk » 29 نوامبر 2006, 11:20

سامان جان Cyprus می شه قبرس.
---------------------
فیلم ساعت ۹ و نیم پخش شد بعضی جاهش رو که خانمهای مطابق نظر آنها پوشش نداشتن، تصویر آمده بود جلو.
یک سوال:‌ایا ایران فیلم رو از شما خریده یا خریدن نداره یا بدون اجازه پخش کرده؟
-----------------
واقعاً اگر خدایی هست. این چه حکمتی است. بچه های سرباز و آدمهایی که سر هیچ چیز دست و بینی و ... همدیگر رو قطع می کنن. یا در رواندا حدود یک میلیون آدم در چند روز قتل عام می شن.
نماد کاربر
saeidk

پستتوسط Ali.Rastegar » 29 نوامبر 2006, 12:22

واقعا فیلم عالی بود، و البته بسیار تکان دهنده. برخلاف اکثر مستندهای مشابه که درمورد فلسطین و... از صدا و سیما پخش میشه نه شعار واضحی داده میشد نه تهیه کننده‌های اثر مثل کارگردان و... حضورشون دیده میشد و نه از خودشون در طول فیلم تقدیر میکردن.(من خیلی فیلمها دیدم که در طول فیلم کارگردان در چنین موقعیتهایی از شجاعت خودش که در این مکانها حاضر شده حرف میزنه نه اتفاقاتی که اونجا میافته و واقعا ارزشمند بود که کودکان گمشده باوجود تمام خطراتی که میدونم علی و همکارانش تحمل کردن از این فیلمهای خودپسندانه نشد.)
یه نکته‌ی خیلی جالب این بود که بچه ها با مشاورها و حتی تولید کننده‌های فیلم درد دل میکردن اما با خانواده‌هاشون نمیتونستن، این به نظرم نتیجه‌ی دلسوزی واقعی این افراد نسبت به بچه‌ها بود، در حالی که خانواده‌ها اکثرا کم محبت و حتی وحشتزده بودن نسبت به این بچه‌ها.
سوالی که بی جواب موند این بود که بالاخره اینها هنوز بچه هستن یا نه...
خلاصه علی جان خیلی عالی بود، خسته نباشی :-)
-----
تکرار مستند ۴ امروز ۱۵:۵۰ پخش میشه و ادامه‌ی گفتگو با علی صمدی پنجشنبه ۹ آذر ۱۹:۱۰ پخش میشه.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط Ali.Samadi » 29 نوامبر 2006, 13:31

با سلام به شما دوستان گرامی،
اولا با تشکر از لطفتون سعی خواهم کرد تا جایی که امکان داره به سوالها و نکته نظراتتون پاسخ بدم.
راست میگید پرهام جان من شما رو و سامان رو قاطی کردم. میبخشید! :-) اگر فیلم در سویس اکران بشه حتما به ژنو هم خواهد آمد. من حتما شما رو در جریان میگذارم.
سامان جان متاسفانه شما از اینتنت فقط میتونید نسخهٔ آلمانی آن رو دریافت کنید. ولی چشم من تلاش میکنم ببینم چه کار میتونم بکنم.
آرمین جان، بله این فیلم که سال پیش برای جایزهٔ اسکار کاندید شده بود از طرف International Documentry Assosaition یک تور در آمریکا هم داشت که جزو قوانین اسکار هست. البته در شیکاگو، نیویورک، لوس آنجلس و چند فستیوال دیگر هم نشان داده شد.
سعید عزیز، این فیلم را کانال تلویزیونی ایران از شرکت پخش این فیلم خریده نه از من. در ضمن در تا جایی که میدونم ایران در این مورد Copyright رو کاملا انجام میده.
علی جان، مرسی! شما با اون لطف صفایی که داری نکات مهمی رو بیان کردی. البته این کاملا درست هست که رابطهٔ بچه‌ها با مددکارها بهتره تا با خانوادشون چرا که مددکارها ترس رو از بچه‌ها میگیرن و بهشون نشون میدن که دوستشون دارن.
و اگر بخواهم به سوالت جواب بدم باید بکم که نه آنها بزرگسالند در جلد بچه.
ارادتمند علی
Ali.Samadi

بعدی

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 18 مهمان