انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

کمک در مورد خرید آی پاد

بخش موضوعات متفرقه

کمک در مورد خرید آی پاد

پستتوسط salehara » 27 اکتبر 2006, 22:29

سلام دوستان همانطور که قبلا هم در اینجا طرح کردم برای آی پاد ویدئو من مشکل پیش اومده بود و الان بعد از 3 ماه می خواهم یکی جدید بگیرم،
آیا آی پاد ویدئو ی هست که هم ویندوزی باشه هم اپلی؟ چون سیستم دسکتاپم ویندوزه و لپ تاپم مک بوک اگر نه آیا با نرم افزاری میشه حل کرد که به هر دو بخوره؟
ممون
salehara

پست‌ها : 187

پستتوسط Ali.Rastegar » 28 اکتبر 2006, 15:56

اگر اولین بار بعد از خرید به ویندوز متصل بشه FAT32 میشه و اگر بعد از خرید به مک متصل بشه HFS-plus میشه. اگر HFS+ بشه و به ویندوز متصل کنید نمیشناسدش اما iTunes امکان فرمت کردنشو میده، اما برعکسش، از اونجایی که Mac OS X از FAT32 پشتیبانی میکنه تا جایی که من فهمیدم اگر با ویندوز و FAT32 استفاده کنید دوباره بدون فرمت کردن میتونید داخل مک هم استفاده کنید، منتها این کار رسما پشتیبانی و توصیه نمیشه. علاوه بر این برای استفاده از iPod با چند کامپیوتر باید iTunes 7 به بالا داشته باشید.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پست‌ها : 2878

پستتوسط salehara » 30 اکتبر 2006, 12:03

مثل همیشه ممنون علی جان از کمک و راهنماییت
salehara

Re: کمک در مورد خرید آی پاد

پستتوسط huge » 30 اکتبر 2006, 13:09

salehara نوشته است:[نمایش]
سلام دوستان همانطور که قبلا هم در اینجا طرح کردم برای آی پاد ویدئو من مشکل پیش اومده بود و الان بعد از 3 ماه می خواهم یکی جدید بگیرم،
آیا آی پاد ویدئو ی هست که هم ویندوزی باشه هم اپلی؟ چون سیستم دسکتاپم ویندوزه و لپ تاپم مک بوک اگر نه آیا با نرم افزاری میشه حل کرد که به هر دو بخوره؟
ممون

شما iPod Update ورژن pc رو از سایت اپل downloud کنید و iPod رو که وصل کنید به pc میتونید فورمتش رو بکنید fat 32
قبل از این کار از اطلاعاتتون توی مک backup بگیرید
huge

پست‌ها : 107

پستتوسط Ali.Rastegar » 30 اکتبر 2006, 17:37

خواهش می‌کنم salehara جان.
ممنون از توضیحات بهروز جان، البته الان iPod Updater با iTunes 7 یکی شده.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

پستتوسط salehara » 15 نوامبر 2006, 12:27

سلام
ممنون از لطفتون هم علی و هم huge عزیز، من دیروز ای پا رو با کمک دوست خوبم رضا عوض کردم، فبلیه هنوز مشکل هارد داره ولی میگن که با 100 تومن میشه هاردش رو عوض کرد و راهش انداخت شما جایی تو تهران سراغ دارید برای تعمیرش؟
و اما آی پاد جدیده که برخلاف فبلیه سیاهه، خیلی عالی کار میکنه، من اول به ویندوز وصلش کردم و بعد از تنظیم الان مک بوک هم می شناسدش گرچه یکم آی تونز این ور با اونور درگیرن :-)
باید بگم که نرم افزار ای پاد جدید ها (نسل 5.5) خیلی بهتر شده از نسل 5 . باطریش هم کمی قوی تر شده ولی هنوز هم، من به شخصه راضی نیستم. ولی کلا خیلی کیف داره بعد از 4 ماه دوباره با آی پاد پیاده روی.
یک چیز دیگه هم اینکه یک جورایی به نظرم بد سلیقگی اپل هست که با آی پاد سیاه هد فون سفید میده!
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط salehara در 15 نوامبر 2006, 13:38.
salehara

پستتوسط huge » 15 نوامبر 2006, 12:53

salehara نوشته است:[نمایش]
سلام
ممنون از لطفتون هم علی و هم huge عزیز، من دیروز ای پا رو با کمک دوست خوبم رضا عوض کردم، فبلیه هنوز مشکل هارد داره ولی میگن که با 100 تومن میشه هاردش رو عوض کرد و راهش انداخت شما جایی تو تهران سراغ دارید برای تعمیرش؟
و اما آی پاد جدیده که برخالاف فبلیه سیاهه، خیلی عالی کار میکنه، من اول به ویندوز وصلش کردم و بعد از تنظیم الان مک بوک هم می شناسدش گرچه یکم آی تونز این ور با اونور درگیرن :-)
باید بگم که نرم افزار ای پاد جدید ها نسل 5.5 خیلی بهتر شده از نسل 5 باطریش هم کمی قوی تر شده ولی هنوز هم من به شخصه راضی نیستم. ولی کلا خیلی کیف داره بعد از 4 ماه دوباره با آی پاد پیاده روی.
یک چیز دیگه هم ایمکه یک جورایی به نظرم بد سلیقه ای اپل هست که با آی پاد سیاه هد فون سفید میده!

تو تهران با آقای سلطانی تماس بگیر ۶۶۷۴۶۱۳۲
و بگو از دوستان من هستی (رضویان)
یه کم بد قوله ولی کارش خیلی خوبه و قیمتش هم مناسبه
در ضمن بگو هارد رو هم چک کنه شاید مشکلی نداشته باشه
huge

پست‌ها : 107

پستتوسط Ali.Rastegar » 15 نوامبر 2006, 14:51

صالح جان تبریک میگم. البته نرم‌افزار نسل ۵.۵ برای ۵ هم قابل دریافت و نصب هست.
موفق باشید
نماد کاربر
Ali.Rastegar
Site Admin

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 26 مهمان