انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

بروز یک اشکال

بخش موضوعات متفرقه

بروز یک اشکال

پستتوسط REZACA1 » 18 دسامبر 2008, 10:08

سلام
من حدود ۴ سالی میشه که ای مک جی۵ دارم ، ۲ روز پیش نسبت به کند شدن سیستم شک کردم و تصور کردم مبادا از USB FLASH MEMORYکه بعضی فایلها رو از پی سی به مک انتقال میداد مک نکنه دچار ویروس شده به همین دلیل آنتی ویروس AVAST ANTIVIRUS MAC رو نصب کردم، جالبه که بعد از ۴ سال ویروسی پیدا نشد و فقط ۱۳۲ warning گرفتم. ولی بعد از این قضسه ای مکم بدجوری کند شده و حتی مرورگر سافاری رو بعد از چند دقیقه میبنده جریان چیه نمی فهمم. ممکنه من رو راهنمایی کنید
ممنون ;-( ;-(
محمد رضا- تورنتو
www.photoorvideo.com
REZACA1

پست‌ها : 107

پاسخ: بروز یک اشکال

پستتوسط R_Behnood » 18 دسامبر 2008, 11:56

من مک اینتلی دارم، زمانیکه احساس میکنم سیستم کند شده یک خانه تکانی انجام میدم و تا بحال همیشه موثر بوده.

در مورد ویروس که تا جایی که من میدونم ویروسی که روی کامپیوتر شما اصلا احرا بشه وجود نداره و آنتی ویروسی هم که نصب کردید ویروسهای ویندوزی رو در محیطهایی که هر دوسیستم هستند کنترل میکنه.

بد نیست فضای خالی در اختیار رو هم کنترل کنید. کم بودنش باعث بد کار کردن سیستم و کندی میشه.
MacBook Black (MA701LL/A) 2.0GHz, 3GB
OS X 10.6
R_Behnood

پست‌ها : 334

کند شدن سیستم

پستتوسط amirazizi » 18 دسامبر 2008, 20:52

اول اینکه اون Anti Virus رو Uninstall کنید. ویروسی روی OSX نمی تونه شما رو ازار بده اما طبق تجربه من Anti Virus ها خودشون بدتر از هر ویروسی هستند.

کند شدن سیستم می تونه دلایل زیادی داشته باشه . این Software رو download کنبد و روی سیستم تون نصب کنید. مراحل رو مثل Clean انجام بدید شاید بتونه مشکل رو حل کنه.

Onyx

http://www.apple.com/downloads/macosx/s ... /onyx.html

ارادتمند

امیر
amirazizi

پست‌ها : 482

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 23 مهمان