انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

مشکل با entourage

بخش موضوعات متفرقه

پستتوسط Reza.Y » 19 اکتبر 2008, 22:43

صبا جان شاید سؤال بی‌جایی باشد، اما چرا برای MobileMe از Entourage استفاده می‌کنی؟
اون AT&T چی رو ساپورت می‌کنه؟ اون هم POP؟
Reza.Y

پست‌ها : 435

پستتوسط GK » 19 اکتبر 2008, 23:05

صبا من فکر می کنم مشکل مشکل قلم نیست. بهنام نیز آن را چندین وقت پیش یه ما یاد داد که هر برنامه ای قادر است یک قلم default را جای آنی که نیست بگیرد و نمایش دهد. پس صفحه ات نباید سفید بماند
اگر همان ایمیل ات :
- با Mail مشکلی ندارد
- روی سرور اصلی (mac & AT & T.) به خوبی نمایش داده می شود
پس درد از این آنتوراژ هست و بس (حیف از این واژه به این زیبایی که گذاشته اند روی این برنامه دو ریالی !!!!!!! )

راستی ایا می توانی source یکی از این صفحات سفید را یگیری تا ببینیم توش چی هست و نیست ؟
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پستتوسط Behnam » 19 اکتبر 2008, 23:19

قلی جان حرف تو درست است. ولی آنتوراژ یک برنامهٔ ویندوزی است که با مک تطبیق داده شده. لزوماً از همون structure که برنامه‌های مک نوشته شده اند تبعیت نمی‌کنه. اینه که من فکر می‌کنم برای آنتوراژ (و نه لزوماً نرم‌افزار دیگه‌ای) اشکالی که پیش میاد از یک یا چند قلم ناقلا باشه. حالا اینکه صبا تصمیم بگیره میون آنتوراژ و اون قلم‌ها کدوم یکی رو انتخاب کنه به خودش مربوطه. اما گمان نمی‌کنم که آنتوراژ از اون font management سیستم عامل مک تبعیت کنه.
نماد کاربر
Behnam

پست‌ها : 3534

پستتوسط saba » 20 اکتبر 2008, 00:49

در پاسخ رضای عزیز شاید کاملا حق با شما باشه و استفاده از آنتوراژ برای موبیل می کار زیاد عاقلانه ای نباشه،واما at&t ,بله popرا ساپورت میکنه.
قلی جان میشه لطفا بگی که من چگونه میتونم سورس یکی از اون ایمیلهای ناخلف را برای شما پست کنم؟و در پاسخ سوال بهنام که پرسیده بودی چه قلم هائی در یوزر اکانت اصلی من هست ،باید بگم که اکانت اصلی در قسمت یوزر هیچ قلمی را نشان نمیده و هر چه هست در all fonts & computer هست و بس.هر دو دقیقا ۲۰۲ قلم را نشان میدن.دلیل اصلی من برای استفاده از آنتوراژ این است که میخوام تمام ایمیل اکانتهای مختلف را که اینور و انور دارم مثل (جی میل ،ای تی اند تی،یاهو،هات میل و موبیل می)را بجای اینکه هر کدام را تک تک هر روز چک کنم ،همه را یکباره وقتی آنتوراژ را باز میکنم ،به آنتوراژ سرازیر شده و در انجا بصورت متمرکز شده چک کنم .حالا اگر این روش بتونه در مورد موبیل می هم صادق باشه و در واقع اگر موبیل می هم از پس اینکار بر بیاد ،چرا که نه ،بقول رضای عزیز جنگ مذهبی که نداریم و رفتار های کاسبکارانه استیو جابز را هم که اخیرا به سختی داره تو ذوق میزنه ، زیر سبیلی در میکنیم و شروع میکنیم از موبیل می استفاده میکنیم .البته با کمک شما عزیزان.
MACBOOK AIR 2.13 GHZ CORE 2 DUO
Memory 4GB 1067 DDR3
saba

پست‌ها : 133

پستتوسط GK » 20 اکتبر 2008, 01:13

صبا جان
یکی از راه ها :
ایمیل ناخلف را برمی داریم ضبطش می کنیم روی دفتر desktop و بعد با نرم افزار ی مثلا smultron بازش می کنیم. هر چه در دل و رده اش دارد دیده می شود
مگر همین Mail مک نمی تونه تمام ایمیل های حساب های مختلف و متعدد رو جمع کنه یک جایی (in box ) و نشون یده ؟؟؟
در تصویر پایین، من سه حساب مختلف دارم، هر کدام از این ها چند حساب ایمیل دیگری رو نیز به صورت redirection می گیرند و همه می آیند یک راست در in box مک من . با یک نگاه می شود دید چه میلی به چه حسابی و از کدام حسابی آمده
ناگفته نماند که mail مک را بیشتر از این حرف ها می شود تنظیمات داد
برای مثال :‌می شود از او خواست که ایمیل های فقط صبا را با موسیقی خاصی و به رنگ های ویژه ای اعلام کند
پیوست‌ها
screen-capture-1.jpg
screen-capture-1.jpg (117.05 KiB) - بازدید 10299 بار
روز و روزگارتان ‌خوش
ق.خ
iMac Intel 2.66GHz, Osx 10.7.3
GK
مدیر بازنشسته

پست‌ها : 954

پستتوسط Reza.Y » 20 اکتبر 2008, 01:25

آره قربونت بنداز اون Entourage رو دور (به قول قلی حیف اسم به این قشنگی). اصلا هر چی برنامه Carbon based هست می‌بینم بدنم مور مور می‌شه.
[نمایش]
رفتار های کاسبکارانه استیو جابز را هم که اخیرا به سختی داره تو ذوق میزنه ، زیر سبیلی در میکنیم
بنده خدا مگه مصلح اجتماعی‌ه؟ کاسب‌ه دیگه. اختی الکاسب حبیب الله.
می‌تونی نامحدود حساب توی Mail.app داشته باشی. Entourage فقط به درد Microsoft Exchange می‌خوره که اونم توی Snow Leopard سیستمی پشتیبانی خواهد شد و Entourage به تاریخ خواهد پیوست (صلوات بفرستید). امیدوارم هر چه برنامه Carbonی هست زودتر بپیونده. خبر رو شنیدین Finder رو بالاخره بردند روی Cocoa؟
Reza.Y

پستتوسط Behnam » 20 اکتبر 2008, 01:30

saba نوشته است:[نمایش]
در پاسخ سوال بهنام که پرسیده بودی چه قلم هائی در یوزر اکانت اصلی من هست ،باید بگم که اکانت اصلی در قسمت یوزر هیچ قلمی را نشان نمیده و هر چه هست در all fonts & computer هست و بس.هر دو دقیقا ۲۰۲ قلم را نشان میدن.

صبا جون این کمی عجیب به نظر میاد. حالا به اطلاعات fontbook کاری نداشته باش. یک پنجرهٔ finder باز کن و برو به:
Users>Saba>Library>Fonts
ببین توش خالی هست یا نه.
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط Behnam » 20 اکتبر 2008, 01:33

Reza.Yeganeh نوشته است:[نمایش]
خبر رو شنیدین Finder رو بالاخره بردند روی Cocoa؟
آره منتظر آمدن برف بودم که خبرش رو بدم! هنوز Cocoa نشده.
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط saba » 20 اکتبر 2008, 01:35

بهنام جان ،آره توش کاملا خالیه،
Memory 4GB 1067 DDR3
saba

پستتوسط saba » 20 اکتبر 2008, 01:44

خب دوستان ،حالا که همه بزرگان و اساتید تائید کردن ،منهم تصمیم خودم را گرفتم .اجازه بدین تا این زهرمارو uninstallش کنم و ببینم چه جوری میتونم ایمیل هامو میتونم ببرم توی موبیل می.کمک که حتما لازم خواهم داشت ،بنا براین خبرتان میکنم .اما بهنام جان فکر کنم کماکان مسئله یوزر که هیچی قلم توش نشون نمیده همچنان یک سوال باقی بمونه؟
Memory 4GB 1067 DDR3
saba

پستتوسط Reza.Y » 20 اکتبر 2008, 01:50

صبا جان برای MobileMe کار زیادی لازم نیست بکنی. اون AT&T اکانتت فقط POP3 داره؟
Reza.Y

پستتوسط Behnam » 20 اکتبر 2008, 03:49

saba نوشته است:[نمایش]
اما بهنام جان فکر کنم کماکان مسئله یوزر که هیچی قلم توش نشون نمیده همچنان یک سوال باقی بمونه؟
نه. اگر خالیه که خب خالیه. اتفاقاً خبر خوبیه چون نشون می‌ده که قلمی باعث قاطی کردن fontbook نشده.
ولی معمولاً هر قلم اضافه که کاربری نصب می‌کنه، اون رو توی پوشهٔ یوزر خودش قرار می‌ده. مثلاً اگر قلم‌های ایرماگ رو نصب کرده باشی، قاعدتاً جاش تو این پوشه هست. fontbook هم اونجا نصبش می‌کنه. اگر مثلاً یک قلم تازه دانلود کرده باشی و دو کلیکه کنی و از fontbook بخوای که نصبش کنه، اون رو در اون پوشه قرار می‌ده.
پوشهٔ HD>Library>Fonts مال قلم‌هایی هست که کامپیوتر برای همهٔ حساب‌های باز شده استفاده می‌کنه. تو توی این پوشه ۲۰۲ قلم داری، من ۹۹ تا! بقیهٔ قلم‌های من توی پوشهٔ یوزر هست. البته بعضی از نرم‌افزارها موقع نصب قلم‌هاشون رو توی پوشهٔ Library هارددرایو نصب می‌کنند. این زیاد غیر عادی نیست. ولی نکتهٔ مهم اینه که قلمی که مستقل از هر نرم‌افزاری نصب میشه، جای مناسبش پوشهٔ یوزر هست. حالا من برای آزمایش یک حساب «مهمان» روی کامپیوترم باز کردم. توی این حساب جدید، در پوشهٔ Library همان ۹۹ قلم رو داشتم. توی پوشهٔ‌ یوزر هیچی. این طبیعیه چون من در این حساب جدید هنوز هیچ قلم اضافه نصب نکرده‌ام. البته تعداد زیاد قلم‌های تو مقداری هم مربوط به نصب آفیس میشه که خودش کلی قلم نصب می‌کنه. ولی خب پیشفرض‌های من زیاد درست از آب در نیامدند. اگر تو در حساب اصلی‌ات در پوشهٔ یوزر هیچ قلمی نداری و با حساب جدیدت آنتوراژ مشکلی ندارد، مشکل نباید از قلم باشد.
نماد کاربر
Behnam

پستتوسط saba » 20 اکتبر 2008, 04:17

رضا جان ضمن سپاس از شما و بهنام و قلی عزیز ،بله ،AT&T گزینه pop3 داره.
Memory 4GB 1067 DDR3
saba

Re: مشکل با entourage

پستتوسط amirardallan » 10 اوت 2010, 11:23

سلام عزیزان
من یک مشکلی دارم . چطوری میتونم وقتی برام ایمیل میاد کاری کنم که خود ایمیل بطور مستقیم در فولدری که براش درست کردم بره بشینه .
شاید روزی 70 تا ایمیل بگیرم و مدیریت کردن این ایمیلها برام خیلی خیلی سخت شده . ممنون میشم کمک کنید تا بتونم این مشکل رو حل کنم .
از Entourage 2008 استفاده میکنم .
amirardallan

پست‌ها : 5

قبلی

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 14 مهمان