انجمن ویکی قلم‌های فارسی
ورود / عضویت

MobileMe

بخش موضوعات متفرقه

MobileMe

پستتوسط pedramp » 13 ژوئیه 2008, 01:55

سلام
بتازگی سرویس me که جایگزینی برای .Macبه حساب میاد،‌راه اندازه شده.
گفتم این تاپیک رو ایجاد کنم تا اگر دوستانی از این سرویس استفاده میکنند نظر ها و تجربیاتشون رو اعلام کنند، تا بقیه دوستان از این اطلاعات استفاده کنند.

با تشکر.
pedramp

پست‌ها : 142

پاسخ: MobileMe

پستتوسط pedramp » 13 ژوئیه 2008, 02:09

سلام
من امروز در این سایت عضو شدم

در نگاه اول چیز خوبیه ولی خب مشکلاتی هم داره
تغریبا همه این امکانات رو میشه مجانی در اینترنت پیدا کرد ولی اگر کسی مایل باشه که همه این امکانات رو یکجا و دسته بنده شده و مخصوصا کامل یکپارچه با مک داشته باشه، باید بهای ۱۰۷دلاری(۹۹$به همراه مالیات) اون رو که تازه قیمت پایه اون هستش رو پرداخت کنه. هرچند که برای افراد داخل ایران این قیمت زیاد مناسب نیست.

اما تا اینجای کار که هنوز چند ساعتی از کار با اون برای من بیشتر سپری نشده جدا از خوبی های اون چند نکته هستش که کمی ناراحت کننده هستش

اولا حتی برای عضویت ۶۰ روزه و رایگان اون هم نیاز به کارت اعتباری معتبر هستش. که برای ایرانی ها کاری بسیار سختی هستش حتی اگر از اکانت هایی مثل پی پل هم مشد استفاده کرد باز کار راحت تر میشد.

سرعت خود سایت تا حددی برای اینترنت داخل ایران کنده. من با اینترنت ۲۵۶ برای رفتن به بخش تقویم یا مشخصات فردی چیزی حدود سه دقیقه باید صبر کنم، البه با سافاری خیلی سریعتر از فایرفاکس یا اوپرا کار میکنه

من احساس میکنم که برای تکمیل بخش های مختلفش وقت کافی نبوده و سایت خیلی سریع از مرحله آزمایشی خارج شده. در بخش ایمل اون من چندن بار شاهد از کار افتادن سیستم بودم. برای مثال من هنوز نتوستم بخش Quick Replay اون رو تست کنم و هر دفعه به من پیام خطا میده که سرور مشکل داره.

بازهم در روز های آینده که با این سیستم بیشتر کارکردم اینجا مینوسم.

موفق باشید.
pedramp

پست‌ها : 142

بازگشت به متفرقه

کاربران حاضر در این انجمن: بدون کاربران آنلاین و 12 مهمان